800 W 1st Street #2203
Los Angeles, CA 90012
$ 640,000
Baths
1,234 Sq. Ft.
$519 / Sq. Ft.
1 Days On Market
Listed By Abraham Hernandez (DRE# 01773826) at Loftway.
Have You Been Pre-Qualified? Start Now
Last Updated: 0 days ago
Customize Calculations
|